واردات یکی از اصلی ترین حوزه های بازرگانی و تجارت بین المللی است. لزوم تجربه و تسلط به قوانین تجارت بین المللی در امر واردات و صادرات کالا، فعالیت در این زمینه را به حوزه ای تخصصی تبدیل کرده است. 

تهیه مواد اولیه یا لوازم ساخت برخی از کالاها در داخل کشور امکان پذیر نیست و گاهی هم تکنولوژی ساخت برخی محصولات در کشور وجود نداشته و یا مقرون به صرفه نیست. از همین رو بسیاری از شرکت ها، مجموعه های تولیدی و … با استفاده از کالاهای وارداتی نیازمندی‌های خود را برطرف می کنند. در واقع به تمامی کالاهایی که از راه تجاری به خاک کشور وارد می گردد، واردات گفته می‌شود. 

شرکت صدرا تجارت پویان البرز با سابقه ای درخشان در امر خدمات واردات کالا و دارا بودن دفاتر بین المللی در شهرهای ، شنزن و تهران و برخورداری از تیمی حرفه ای، انواع خدمات واردات کالا را ارائه می دهد واردات از چین و منبع یابی و خرید از تامین کـنندگان خـارجی، توسط کارشناسان بازرگانی صدرا تجارت  نیز، در مجموعه خدمات بازرگانی این شرکت قرار می گیرد.

 

 با برخی از خدمات ما در زمینه واردات بیشتر آشنا شوید:

  • امکان دریافت کالا از تمام کشورها و ارسال به ایران توسط دفاتر چین ،دبی ،هنگ کنگ و…
  • امکان خرید از آنلاین شاپ برتر جهانی
  • برآورد و اعلام کلیه هزینه های حمل و ترخیص قبل از دریافت کالا در مبداء
  • مشاوره رایگان امور بازرگانی توسط کارشناسان و متخصصان شرکت صدرا تجارت با اشراف کامل بر آخرین قوانین و مقررات بازرگانی و گمرکی کشور

صدرا تجارت پویان البرز

از طریق همکاری با متخصصان و مترجمان کارآزموده در دفاتر چین ،دبی ،هنگ کنگ و… ، این توانایی را دارد تا اعتبار تولید کنندگان و فروشندگان معتبر خارجی را با دریافت اطلاعات از اتاق بازرگانی و اتاق صنعت و معدن کشور مبدا کاملا بررسی نماید. در صورت تایید از طریق مراجع ذی ربط، تمامی مذاکرات و مکاتبات با آنان و همچنین برگزاری جلسات حضوری و بازرسی از دفاتر و کارخانجات را انجام دهد.
همچنین با استفاده از روش های گوناگون، به جستجوی دقیق محصولات مورد نظر شما پرداخته و در منابع آنلاین چینی و وب سایت های معتبر به تهیه نمونه محصولات گوناگون می پردازند. کارشناسان ما با بررسی تولیدکنندگان و فروشندگان مختلف، محصول مورد نظر شما را در میان انبوه نمونه محصولات جستجو کرده و از بهترین راه ممکن فرایند سفارش و خرید و ارسال نمونه را برای شما فراهم می کنند. از این طریق به میزان زیادی در زمان و هزینه های شما صرفه جویی می کنند.