سال‌ها تجربه در زمینه حمل و نقل بین‌المللی بار در سراسر دنیا (به ویژه چین و دبی) و کسب مجوزهای لازم جهت حمل بین المللی، شرکت بازرگانی صدرا تجارت پویان البرز را به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه ‎های ارائه‌دهنده خدمات حمل بین المللی تبدیل نموده است. این مجموعه تمامی خدمات کریری و فورواردی، حمل ترکیبی، خدمات کاپوتاژ، ترخیص کالا، حمل هوایی و حمل دریایی و دیگر خدمات مربوط به واردات و صادرات کالا، از جمله انبارداری در مبدا، تنظیم اسناد، جابجایی، بارگیری و تحویل بار، خدمات کارگو و حمل هوایی اکسپرس را به اقصی نقاط دنیا و همچنین در گمرکات کشور به صورت Door to Door انجام می‌دهد.

 

روش های حمل و نقل بین المللی :

  • حمل و نقل هوایی
  • حمل و نقل دریایی
  • حمل و نقل جاده ای
  • حمل و نقل ریلی
  • حمل و نقل ترکیبی

 

 
حمل و نقل بین المللی چیست؟

 

در اصطلاح به انتقال مسافر و یا کالا بین دو کشور حمل و نقل بین‌المللی گفته می‌شود. امکان دارد کشورها با یکدیگر مرز زمینی، دریایی یا هوایی داشته باشند. از آنجایی که حمل و نقل نقش مهمی در تجارت بین المللی دارد،می‌بایست شرکت‌ها در بین گزینه‌های موجود روش صحیح حمل و نقل را برای اطمینان از کارایی و مقرون به صرفه‌بودن بسته‌های خود انتخاب کنند. عوامل مختلفی وجود دارد که بر تصمیم شرکت‌ها در مورد نوع حمل و نقل تأثیر می‌گذارد. نیازهای تجاری، کشور مقصد و نوع کالا از عواملی است که د حمل و نقل کالا موثر است. جاده، دریا، راه آهن و هوا چهار راه واردات و صادرات هستند. به عنوان اولین قدم شرکت‌ها باید تمام قسمت‌های پروژه خود را در نظر بگیرند و در مورد آنچه باید توزیع شود از جمله اندازه، وزن و نوع کالاها آگاهی پیدا کنند.

به عنوان مثال، برای حمل و نقل برخی کالاها مانند:

مواد غذایی داروی و یا حیوانات، سرعت بسیار مهم است و انتخاب کوتاه‌ترین و سریع‌ترین راه مهم است. در جابجایی برخی دیگر از انواع کالا هزینه ارسال عنصر اصلی برای انتخاب روش حمل می‌باشد که به طرفین معامله بستگی دارد. مقصد، قانون کشورها، ارزش کالاها و خطر حمل و نقل، قوانین گمرکی، عناصر دیگری هستند که باید مورد توجه قرار بگیرند. در نتیجه افرادی که با حمل و نقل بین‌المللی سرو کار دارند، باید کیفیت، هزینه، زمان و شرایط را بسنجند تا بهترین انتخاب موجود را داشته باشند. حال بایستی بررسی کنیم، که فرآیند و مزایای هر کدام از روش‌های حمل و نقل بین‌المللی چیست.

خدمات حمل و نقل بین المللی صدرا تجارت پویان البرز

 

  • حمل هوایی

حمل هوایی یکی از سریع ترین روش های حمل و نقل بین المللی کالا در دنیاست. از همین رو در صدرا خدمات تخصصی حمل هوایی را گسترش دادیم و یک پل ارتباطی به اقصی نقاط جهان ایجاد کردیم. همکاری این مجموعه با معتبرترین خطوط هوایی بین المللی از شهر شنژن و دبی  ، همچنین استفاده از دو خط هوایی مستقیم و غیرمستقیم به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) این امکان را به وجود آورد، تا بتوانیم خدمات حمل هوایی بین المللی را از اقصی نقاط دنیا، بدون محدودیت در وزن و حجم به صورت روزانه ارائه دهیم.  خدمات حمل هوایی ما حمل هوایی انواع کالا از قبیل کالای سنگین ، کالای خطرناک ، حمل کالا از چین ، حمل و نقل هوایی بار به اقصی نقاط دنیا ، مطابق با قوانین و مقرارت بین المللی بدون محدودیت را در بر می گیرد.

  • حمل دریایی 

حمل دریایی ، یکی از خدمات ویژه بازرگانی صدرا تجارت  است. کادری مجرب و متخصص تمامی خدمات حمل دریایی را در این مجموعه، مطابق با نیاز مشتریان ارائه می دهد. حمل دریایی بین المللی جزئی از زنجیره خدمات بازرگانی صدرا  به صورت door to door می باشد.این مجموعه با عقد قراردادهای بین المللی همکاری با شرکت های بزرگ حمل دریایی، توانایی ارائه سرویس های حمل و نقل دریایی کالا را در سطح حرفه ای به مشتریان را دارد. حمل دریایی کالا از مرحله دریافت مجوزها تا پایان مسیر، تحت نظر کارشناسان بوده و با بسته بندی استاندارد و در بهترین زمان ممکن انجام می پذیرد.